KONST / Litografier / Färglitografi 14177558
nr 1417 7558
Ilkka Pärni
(f. 1959), Sverige
Signerad, numrerad 52/150, daterad 94. Färglitografi, bildmått: 26x23cm, yttermått inklusive ram: 40x40cm
Ilkka Pärni, svensk bildkonstnär född i Imatra, Finland 1959.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 6 september 2021
kl 19:00:20
100 kr
200 kr
Ilkka Pärni
Läs mer om Ilkka Pärni